hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 24.50 Kč

Vybírat podle

Befungin 100 ml

Země původu: Ukrajina
Dostupnost: skladem
Cena: 433,-
ks

Vodný extrakt z houby zvané ČAGA - choroše druhu Innonotus obliquus.

Čaga je druh choroše - houby, rostoucí hlavně na břízách, zejména v Rusku na Sibiři. Houba je na povrchu černá, na řezu má hnědavé zabarvení. Plodnice dorůstá velikosti od 30 do 50 cm, váží až 3 kg a roste až 10 let. Vyživuje se šťávami hostitele. Sbírá se na podzim a na jaře, kdy má největší koncentraci účinných látek. Choroš Čaga se vyskytuje na jilmu, jeřabině, jasanu, ale podle zkušeností má nejvyšší účinky právě Čaga rostoucí na břízách.
Tato houba je vskutku legendární. Už od pradávna se v Rusku Čaga používala jako vyhlášený prostředek.Čaga - Innonotus obliquus
 
Popis:
Vodný extrakt tmavě hnědé barvy, hořké chuti. Usazení sedimentu je přípustné.
 
Složení:
Extrakt houby zvané Čaga - choroše druhu Inonotus obliquus ve vodném roztoku, stabilizovaném 8,5% lihu. Baleno v lahvičkách s obsahem 100 ml extraktu.
 
Doporučené dávkování:
Před použitím obsah lahvičky dobře protřepejte. Odeberte tři čajové lžičky přípravku a ty rozmíchejte ve 150 ml teplé, převařené vody. Užívejte 1 polévkou lžíci vzniklého roztoku 3 × denně 30 minut před jídlem. Doporučená délka pomocné terapie je alespoň 3 měsíce. V případě potřeby opakování této pomocné terapie doporučujeme přestávku 7-10 dní.
 
Skladování:
V suchu, temnu a chladu, mimo dosah dětí.
 
OBSAH:
100 ml