hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 23.50 Kč

Vybírat podle

Bronzové zahradní nářadí

Seřadit podle názvu / ceny
ZASÍLÁME POUZE DPD KURÝREM A ZÁSILKOVNOU !!!
 
Používáním bronzového nářadí se prohlubuje vztah člověka k Zemi a k přírodě. Sepětí s půdou a rostlinami je neodmyslitelnou součástí lidské kultury. Je úplně jedno, zda obděláváte velké pole nebo máte jen malou zahrádku. Rozhodující je vždy postoj a způsob, jakým to činíte. S bronzovým nářadím vám půjde práce více od ruky. V nabídce bronzového nářadí si můžete vybrat všechny druhy klasického nářadí pro svoji zahradu.
 
BRONZOVÉ NÁŘADÍ - IDEÁLNÍ PRO KAŽDOU VĚKOVOU KATEGORII
 
Bronzové nářadí je velmi lehké, ostré (i pro tvrdou půdu) a výborně se s ním manipuluje, a proto je vhodné pro každou věkovou kategorii. Potěší proto jistě i Vaše rodiče. (Děti by měly se zahradním nářadím manipulovat vždy pod dohledem rodičů.) Pokud si tedy chcete usnadnit práci a zároveň své zahradě dopřát tu nejlepší péči, vyzkoušejte bronzové nářadí!
 
BRONZOVÉ NÁŘADÍ - CENA JE ODRAZEM KVALITY
 
Vyšší cena tohoto nářadí však odpovídá jeho vysoké kvalitě. Nenechte se jí odradit. Rekultivace půdy s bronzovým nářadím je mnohem účinnější a trvalejší. Doporučujeme jej z vlastní zkušenosti. Používáním bronzového nářadí zasahujete do procesu tvorby půdy přirozeným a zdravým způsobem. Tvořit půdu znamená obohacovat ji vhodnými zásahy o prospěšné energie. Nositelem těchto energií mohou být nejenom tzv. živiny, ale jsou jím také bronzové nástroje.

A co je další velkou výhodou? Na veškeré bronzové nářadí se poskytuje doživotní záruka (= 25 let) na všechny kovové díly a 2 roky na dřevěné násady.

ZASÍLÁME POUZE DPD KURÝREM A ZÁSILKOVNOU !!!

Filtrování podle výrobců

Značky