hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 23.50 Kč

Vybírat podle

Hbitost lučního štírka 100 tablet TCM Herbs

Země původu: Belgie
Dostupnost: skladem
Cena: 380,-
ks

Bylinná směs vytvořená podle tradiční čínské medicíny
- doplněk stravY

SLOŽENÍ:

Dřín obecný (plod) / Shan zhu yu

Pivoňka polokřovitá (kůra) / Mu dan pi
Žabník orientální (oddenek) / Ze xie
Pornatka kokosová (plodnice) / Fu ling
Sedoulek japonský Opfiopogon (oddenek) / Mai men dong
Klanopraška čínská (plod) / Wu wei zi

Mikrokrystalická celulóza  1%

Každá šarže bylinných tablet a nápojů je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety a nápoje naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 460 druhů pesticidů (4 skupiny), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem, obzvláště u produktů z tzv. Třetího světa. Často se stává, že zákazníci v domnění, že užívají bylinné preparáty, jsou naopak "zanášeni" dalšími nežádoucími "chemikáliemi". Byliny v našich tabletách nejsou ionizovány a bylinné tablety neobsahují žádné chemické a konzervační látky (jako jediná pojivová látka je používaná přírodní mikrokrystalická celulóza v obsahu do 1%) ani lepek a kyselinu aristolochovou.
 
Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší, tzn. že 1 gram bylinných tablet odpovídá 5 gramům syrových bylin) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec, představit a dopřát!

UPOZORNĚNÍ:
Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučení denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovejte mimo dosah dětí!

SKLADování:
Skladujte v suchu při teplotě do 25 stupňů v uzavřeném obalu.
 
Dávkování:
3x denně 4 tablety, děti od 3 let 3x denně 2 tablety. Tablety by se měly užívat nejlépe 15 minut před jídlem nebo 30 minut po jídle.
 
Obsah:
100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)

Čínský název: MAI WEI DI HUANG WAN

Doba odeslání do 3 dnů