hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 25.60 Kč

Vybírat podle

Návrat rysa ostrovida 100 tablet TCM Herbs

Novinka
Země původu: Belgie
Dostupnost: skladem
Cena: 350,-
ks
Bylinná směs vytvořená podle tradiční čínské medicíny
- doplněk stravY


SLOŽENÍ (1 g vyroben z 5 g bylin):

Gou qi zi (Kustovnice čínská – plod)
Huang qi (Kozinec blanitý – kořen)
Bai ji li (Kotvičník zemní – plod)
Jue ming zi (Skořice Cassie – semeno)
Sang ye (Morušovník bílý – list)
Fu pen zi (Ostružiník maliník – plod)
Tu si zi (Kokotice čínská – semeno)
Wu wei zi (Schizandra čínská – plod)
Mikrokrystalická celulóza (MCC) 1 %
 
Každá šarže bylinných tablet a nápojů je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety a nápoje naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 460 druhů pesticidů (4 skupiny), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem, obzvláště u produktů z tzv. Třetího světa. Často se stává, že zákazníci v domnění, že užívají bylinné preparáty, jsou naopak "zanášeni" dalšími nežádoucími "chemikáliemi". Byliny v našich tabletách nejsou ionizovány a bylinné tablety neobsahují žádné chemické a konzervační látky (jako jediná pojivová látka je používaná přírodní mikrokrystalická celulóza v obsahu do 1%) ani lepek a kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší, tzn. že 1 gram bylinných tablet odpovídá 5 gramům syrových bylin) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec, představit a dopřát!
 
UPOZORNĚNÍ:
Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučení denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovejte mimo dosah dětí!
 
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchu při teplotě do 25 stupňů v uzavřeném obalu.
 
DÁVKOVÁNÍ:
3x denně 4 tablety, děti od 3 let 3x denně 2 tablety, zapít vodou. Tablety by se měly užívat nejlépe 15 minut před jídlem nebo 30 minut po jídle.
 
OBSAH:
100 tablet / 30 g (100% přírodní, jedinou pojivovou látkou je přírodní celulóza max. do 1%; vyrobeno z koncentrovaných bylin v poměru 5:1, tzn. že při výrobě je použito 5 g sušených bylin na 1 g bylinných tablet)
 
Čínský název: MING MU DI HUANG WAN
 
DOBA ODESLÁNÍ DO 3 DNŮ.