hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 23.50 Kč

Vybírat podle

Virginia Dolby - O zeleném čaji

Země původu: Česká republika
Dostupnost: skladem
Cena: 97,-
ks
  • Proč pít zelený čaj
  • Jak pomáhá v dlouhověkosti
  • Antioxidanty zeleného čaje
S rostoucí popularitou nutričních doplňků více a více lidí vyhledává přesné a aktuální informace o živinách, které mohou mít v jejich životě skutečně velký význam. V knize najdete jasné, snadno srozumitelné odpovědi na všechny běžné pokládané otázky o jednotlivých doplňcích. Kolik byste jich měli užívat? Kdy byste je měli užívat? Jak vám pomohou? Tato kniha vám pomůže vše vyřešit.
 
Zelený čaj je už dlouho znám jako bylinný lék. Moderní vědecký výzkum nyní potvrdil, že zelený čaj má příznivé účinky na pacienty trpící rakovinou, chorobami srdce, cukrovkou, vředovými nemocemi, osteoporózou, i zubním kazem, posiluje imunitu, duševní bystrost, napomáhá při udržování tělesné hmotnosti a přispívá k dlouhověkosti. Kniha O zeleném čaji zodpoví vaše otázky o tom, co zelený čaj je a jak působí, a poskytne vám také praktické rady, jak vnést příznivé účinky tohoto starodávného léčivého prostředku do života. Dobré odpovědi nakonec povedou k dobrému zdraví.
 
O autorce
Doktorka Virginia Dolby získala diplom na Portlandské státní univerzitě v Oregonu. Je vedoucí redaktorkou softwaru Health Notes Online a zpravodaje Nutrition Alert a podílí se na vydání řady knih včetně The Green Tea Book (Kniha o zeleném čaji), Homocysteine, The Secret Killer, Natural Therapies for Arthritis, The Health Benefits of Soy.
 
95 stran, brožovaná vazba, formát A6