ZPŮSOB PLATBY

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 23.20 Kč
ZPŮSOB DOPRAVY

NEJLEVNĚJŠÍ způsob objednání zboží: 59,- (platba předem převodem na účet nebo GoPay, dodání Osobní odběr Zásilkovna ČR

NEJRYCHLEJŠÍ způsob dodání zboží: 125,- (platba dobírkou, dodání Kurýrní služba - PPL)

V případě zájmu o vzájemnou výměnu odkazů nás prosím kontaktujte na email info@zdrave-oleje.cz Zobrazit odkazy

Zaječická hořká 0,5l

Země původu: Česká republika
Dostupnost: není skladem
Cena: 32,-
RAW - potraviny, které byly zpracovávány při teplotě nepřesahující 45°C Fairtrade Fairtrade Fairtrade

Rozpouští obsah střev, díky tomu je její užití bez nežádoucích vedlejších efektů. Tato legenda světového lékařství je po staletí známá a oblíbená pro svůj spolehlivý projímavý účinek. Evropská šlechta navštěvovala Teplické lázně kvůli účinku Zaječické při „čištění krve“. Zaječická hořká sůl byla záhy (F. Hoffmann 1726) shledána jako lepší než hořká sůl epsomská. Dnes už víme, že tento detoxikační vliv přičítáme blahodárnému vlivu síranů zaječické hořké soli při metabolizaci a vylučování toxinů z těla.

Zaječická je dobře snášena i nejcitlivějším organizmem včetně dětského a je možné jí užívat dlouhodobě či trvale například v pooperačních stavech střev, při dlouhodobém pobytu na lůžku a při hemoroidech.

Zaječická je balena v přírodním stavu bez úprav.

Případný sediment je nezávadný přírodní jev.

UŽÍVÁNÍ Zaječické:
Rychlý a spolehlivý projímavý účinek
Při normální dávce cca 4 dcl působí velice rychle šetrným projímavým účinkem. Zaječická rozpouští obsah střev. Působí pouze tehdy, pokud má skutečně působit a působí rychle a spolehlivě.
Spolehlivé účinky tvoří staletý recept na oblíbenost Zaječické hořké vody u zákazníků. Je tedy velmi osvědčeným pomocníkem při zácpě.
Sláva Zaječické hořké vody pochází již z doby bez všudypřítomné reklamy. Z doby kdy účinek přípravku musel být opravdu zaručený a spolehlivý, jinak by se o něm povědomí nikdy nerozšířilo. Hořkou chuť Zaječické hořké vody lze úplně odstranit smísením s Bílinskou kyselkou. Tento postup se v lázních hojně doporučuje.
Lidé bez skutečných střevních obtíží nepozorují po vypití Zaječické hořké vody výrazný nepříjemný efekt.

Zaječická jako přírodní regulativ zažívání

Hodí se zvláště k déletrvajícímu užívání při chronické ochablosti střev a dalších potížích se zažíváním. Při slabých dávkách, cca 1 dcl před spaním působí jako přírodní regulativ k vytvoření pravidelného zažívacího rytmu, k vyprázdnění dojde až následujícího rána.

Zaječická hořká voda je s velkou oblibou používána pro úpravu metabolizmu při udržování štíhlé linie, pro fitness a jiné sporty pro celkové urychlení samočistících schopností lidského organizmu díky blahodárnému vlivu zaječické hořké soli.

PITNÁ KŮRA Zaječická – všeobecné pokyny:

Dospělí:
0,1 až 0,4 litru (1/2 až 2 sklenky Zaječické hořké vody) ráno na lačný žaludek nebo večer před spaním. Užití před spaním nezpůsobuje nežádoucí jevy, protože se nevytvoří obtížné plyny a vyprázdnění následuje až příštího rána.

Děti a slabé osoby:
Plnou polévkovou lžíci po jedné až dvou hodinách.

 

Kationty mg/l Anionty mg/l
Sodík Na+ 1 642 Fluorid F 2,76
Draslík K+ 646 Chlorid Cl 323
Zinek Zn2+ 0,056 Síran SO42- 20 026
Hořčík Mg2+ 4 597 Hydrogenuhličitan HCO3 2 333
Vápník Ca2+ 451 Jodid I 0,488
Lithium Li+ 5,6 Bromid Br 2,0
Nedisociované součásti mg/l
Kyselina kŕemičitá H2SiO3 33,6
Celková mineralizace Zaječické hořké vody 31 292
pH Zaječické hořké vody při 25 °C 7,62
Osmotický tlak Zaječické hořké vody 1430 kPa

BARNEOLOGICKÉ ZAŘAZENÍ

Zaječická hořká voda je takzvaná „pravá hořká voda“, nejčistší hořkosolný pramen světa. Tato pravá hořká voda sírano-hořečnatého typu obsahuje převážný podíl „hořké soli“. Hořká sůl. tedy síran hořečnatý, se nazývá též epsomská sůl. Dále se hořké vody dělí na nepravé hořké vody sírano-hořečnato-sodného typu a solanky. Ty obsahují glauberovu sůl a kuchyňskou sůl a jsou proto nevhodné pro dlouhodobé užívání.

OBSAH:
0,5l

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
VYHLEDÁVÁNÍ

PŘIHLÁŠENÍ
Přihlašovací jméno:


Heslo:

» registrace uživatele » ztráta hesla
RYCHLÝ KONTAKT
Vedoucí eshopu:
Ing. Jiří Horák
+420603430176
info@zdrave-oleje.cz
Skype: zdrave.oleje
Po - Pá: 8:00 - 17:00 hod
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
Odkaz na jinou stránku
Odkaz na jinou stránku

Zdravé oleje - eshop zdravé výživy se specializací na panenské oleje lisované za studena. Nabízíme biopotraviny - panenské oleje - RAW - bezlepkové potraviny - potraviny bez přidavného cukru - potraviny bez mléka - Fair Trade - doplňky stravy - čínská medicína - čaje - biokáva - přírodní kosmetika. Výrobci: Solio - Salute Livi - Sun and Seed - Valdemar Grešík - Tropicai - Dr. Popov - Kitl - TML - Carotino - Agia Triada - Eim-Eko - Klas - TCM Herbs - Pleva - Pragma - Jan Pintíř - Moštárna Hostětín - Skoma-Lux - Nominal - Ekofarma Juré - Nonnetit - Saloos - Country Life - Terezia Company - Nástroje Zdraví - Sonnentor - Samyco - Topvet - Olivado - Stevikom.