hledat
Potřebujete poradit? Volejte 603 430 176
kategorie

Produkty

Aktuální kurz EURO

1 EUR = 23.50 Kč

Vybírat podle

Šaolinový olej 25ml TCM Herbs

Země původu: Belgie
Dostupnost: skladem
Cena: 300,-
ks
Příznivě působí na:
  • Veškeré druhy poranění svalů, šlach, vazů a kostí (kromě otevřených ran), kupř. zhmožděniny, výrony, vykloubení, zlomeniny, natažené vazy a šlacha, tzv. tenisové lokte, karpální tunely – (úžinové syndromy), apod.
  • Bolesti v bedrech či kříži, a to jak akutní, tak chronické, ischias s vystřelující bolestí do končetin, výhřez meziobratlové ploténky.
  • Bolesti krční páteře se stažením šíjových a zádových svalů a s bolestmi hlavy
  • Revmatické bolesti kloubů a svalů, a to jak akutní, tak chronické, s otoky, reagující na počasí, dna
  • Bolesti hlavy při nachlazení či při migréně, neuralgické bolesti
  • Bolesti svalů a kloubů po přetížení (sport, nadměrná fyzická zátěž, apod.), kdy se používá olej k celkové masáži
  • Rýma alergická, akutní či celoroční - lehce natřít pod nos
  • Kašel u malých dětí - namazat na hrudník

Bylinný koncetrovaný masážní olej vhodný k masáži omezené, malé plochy.

složení:

Sesamum Indicum Seed Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Camphor, Methyl Salicylate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Melaleuca Leucadendron Cajuputi Leaf Oil, Lavandula Hydrida Oil, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil Menthol, Panax Giseng Root Extract, Jasminum Officinale Flower Extract Alcohol, Commiphora Myrrha Resin Extract, Angelica Polymorpha Sinensis Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Boswelia Carterii Resin Oil, Symphytum Officinale Root Extract

Popis:
Každá bolest je dle tradiční čínské medicíny vyjádřením „hladu tkáně po energii“. Znamená to, že v místě bolesti se nedostává patřičného zásobení krví a energií Qi. Tento stav je způsoben zablokováním toku energie a krve v dané oblasti. K odstranění bolesti je proto vždy nutné odblokovat a rozproudit stagnaci krve a energie v místě bolesti. Tomu napomáhá jednak vnitřně bylinná směs Houževnatost bambusového výhonku a zevně pak bylinný olej Shaolin oil.
Oba tyto produkty odblokovávají dráhy, odvádějí nahromaděné škodliviny v místě bolesti (čímž snižují otoky či zatuhnutí ), přivádějí novou krev a energii (čímž vyživují a regenerují postiženou oblast), zlepšují prokrvení a všemi těmito účinky utišují bolest. Nepůsobí však jako analgetika (léky tlumící bolest), ale ovlivňují samu podstatu příčinu bolesti.
 
Shaoilin oil je 100% přírodní bylinný masážní olej, vyrobený z 10 vysoce koncentrovaných čínských bylin, a je vhodný jak pro masáž, tak k regeneraci pohybového aparátu.
 
NÁVOD K POUŽITÍ:
Vmasírovat do kůže denně dle potřeby. Určeno pro vnější použití. Neaplikovat do otevřených ran a očí. Případné zarudnutí kůže není na závadu.
 
UPOZORNĚNÍ:
Uchovejte mimo dosah dětí, v suchu při teplotě do 25°C. Nepoužívat pro děti do 10 let.
 
Obsah:
25 ml ve spreji
 
SHAOLIN OIL

Doba odeslání do 3 dnů